دکتر احمد باقری مقدم

متخصص طب ورزشی


کانال تلگرام

کلینیک پزشکی ورزشی

اسکن پا یا فوت اسکن

سیستم اسکن کف پا که توسط کمپانی آلمانی ped cad طراحی و گسترش داده شده است هم اکنون در کلینیک تخصصی پزشکی ورزشی دکتر باقری مقدم آماده ارائه خدمات اسکن به تمامی مراجعین می باشد.
این سیستم قابلیت این را داراست که تمامی سطح کف پای کودکان با کف پای صاف ، بزرگسالان ، افراد با اختلالات ساختار کف پا ، افراد ورزشکار ، افراد مبتلا به دیابت یا درگیر با زخم های دیابتی در موضع کف پا ، افراد روماتیسمی ، افراد دچار خار پاشنه و نیز افرادی با درد راجعه مفاصل زانو ، لگن و کمر را اسکن نموده و نواحی مختلف را از نظر توزیع فشارهای کف پایی ارزیابی نماید.
استفاده از اسکن کف پا با سیستم ped cad به ما این امکان را می دهد که با توجه به نقشه توزیع فشار کف پا ، و نیز با صلاحدید درمانگر جهت اصلاحات خاص بر روی داده ها ؛ دستور ساخت کفی را به دستگاه مخصوص تراش milling machine بدهیم و این دستگاه نیز وسیله ای دقیقا متقارن با نیاز فرد به ما ارائه خواهد داد. علاوه بر این ، در مواردی که از قالبگیری جهت ساخت کفی استفاده میشود ، با اسکن همزمان و استفاده از الگوهای فشار کف پایی افراد میتوان در اصلاح نهایی قالب تمهیداتی اندیشید و در نهایت کفی بسیار راحت تر و موثرترب به فرد ارائه داد .
با استفاده از این سیستم همچنین می توان گزارشی برای پزشک درمانگر بیمار ارسال نمود تا پزشک درمانگر بیمار نیز دستورات خود را در جریان درمان فرد ارائه نمایند . همچنین نرم افزار قوی موجود در مجموعه ارتوپدی فنی ونک این امکا ن را داراست که داده های هر بیمار در بازه های مختلف زمانی با هم مقایسه نموده و اثر درمانی ارتزی را بصورت پله به پله گزارش دهد .

امید است با فراهم نمودن این مجموعه کوچک توانسته باشیم گامی کوچک در راستای اهداف درمانی شما پزشکان و نیز مراجعان گرانقدر برداشته باشیم


آدرس مطب : اصفهان خیابان شمس آبادی جنب بسیج و هتل پارت ساختمان آلا واحد 206
تلفن : 32241466 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
بالش خوب چطور بالشی است؟تاثير ورزش در تناسب انداصفحه اصلیمطالب تخصصیمطالب عمومیگالری تصاویرسوالات پزشکیپیامهای کاربرانسایتهای دیگر